Tävlingsdomare

tl-snwk

Enbart SNWK auktoriserade tävlingsdomare tillåts döma officiella tävlingar.

För att behålla sin auktorisation som tävlingsdomare så skall domaren döma minst fem officiella tävlingar per kalenderår samt delta på den årliga domarkonferens minst vartannat år.

SNWK auktoriserade tävlingsdomare

Domarnas kontaktuppgifter för arrangörer finns på arrangörssidorna på snwktavling.se

Efternamn Förnamn Hemort Tillåts döma
ALFREDS ANNIKA Tavelsjö 1,2
ALSEN-KRISTIANSSON MARIA Tvååker 1,2
ANDERSSON ANNELIE Linköping 1.
ANDERSSON BRITT-MARIE Falköping 1, 2
ANDERSSON MARIA Gällivare 1.
ANDERSSON PIRKKO Motala 1,2,3, ELIT
ANDREASSON MICHAELA Öckerö 1,2
ARNESSON JEANETTE Fagersanna 1,2
BANKHED MARIE Fagerås 1,2,3, ELIT
BAUER LOTTA Stockholm 1,2,3, ELIT
BEHRING ANNELIE Lundsbrunn 1.
BERGH ÅSA TOVA Näsåker 1,2,3
BERGLUND CARINA Sysslebäck 1,2
BERGSTRÖM PER-ARNE Luleå 1,2,3, ELIT
BERNHARDSSON MADELEINE Borlänge 1,2
BJÖRKLUND ÖRJAN Valbo 1,2
BOHLIN HELENA Kilafors 1,2
BLOM KARIN Fjärdhundra 1,2,3
BOLDÉN KRISTINA Härnösand 1,2
BORG INGER Olofström 1,2
DEN BRAVER ANNA Habo 1,2
CASTELL LOTTA Mölnlycke 1,2,3
EDELTON MARIA V-Frölunda 1,2,3, ELIT
EKER MAJA Väse/Karlstad 1,2
EKLAND ELISABETH Uddevalla 1,2
EKSTRÖM CARINA Havdhem, Gotland 1,2
ESSMANDER LENA Borlänge 1.
FAGERVALL CAMILLA Märsta 1,2,3, ELIT
FERNSTRÖM ANICKA Umeå 1.
FOGELQUIST MARIE Falun 1,2,3
FORSBERG MARIA Boliden 1,2
FÅNG YVONNE Piteå 1,2
GUSTAFSSON NINA Bro 1,2
HAARALA ERKKI Kalix 1,2,3
HOLST-PETTERSSON FRIDA Kumla 1.
HEDLUND MATS Borlänge 1,2,3, ELIT
HEDMAN MICHAEL Morgongåva 1,2,3
HELLQUIST KARIN Graninge 1,2,3
HERTZ-PEDERSEN HENRIETTE Hörby 1,2
HÜBINETTE ADAM Sigtuna 1,2,3, ELIT
DANIELSSON HÖRI ANNIKA Kiruna 1,2
HÖGLUND LINDA Sundsvall 1.
IHRÈN MARIA Dals Rostock 1,2,3
JACOBSSON LENNART Havdhem, Gotland 1, 2
JOHANSSON ANNELI Iggesund 1,2,3, ELIT
JOHANSSON ANNICA Mölndal 1,2
JOHANSSON LINDA Tostared 1,2,3, ELIT
JONASSON FREDRIKA Heberg 1.
JÖNSSON ANNA Höör 1.
KRIGH MARIE Vännäs 1,2,3
KVARNSTRÖM CHRISTINA (KICKI) Boliden 1,2,3
LARSSON MALIN Varberg 1,2
LARSSON JARNESAND FRIDA Gunnilse 1.
LIND WATERWORTH EVA Åsele 1,2
LINDBERG SUSANNE Skellefteå 1,2
MÅRTENSSON Matilda Halmstad 1.
NIELSEN KARINA M. Svalöv 1,2
NILSSON HANS Skokloster 1.
NORBERG MIRANDA Vingåker 1.
NORDIN MATS Skokloster 1,2,3
OHLIN ALMA Vara 1,2,3
OHLSSON KRISTINA Fristad 1.
OLSSON ÅSA Löberöd 1,2
ORTSCHEID PIA Killeberg 1.
PETERZON ULF Sundsvall 1,2,3, ELIT
RASK PERNILLA Södertälje 1,2,3, ELIT
RÜDÉN SIW Märsta 1,2,3
RYRVIK ANN-LOUISE Vänersborg 1,2,3, ELIT
SANDGREN MICHAELA Byske 1.
SJÖBERG CAMILLA Falkenberg 1,2,3
SONDELL BIBBI Sollefteå 1,2,3
STEFFENSEN LINE Härryda 1.
STRAND THERESE Bua 1,2
SVANERED ERICA Holmsund 1.
SVENMAN ANN-SOFIE Hallstahammar 1,2
SVENSSON ANNIKA Ängelholm 1,2
TAK JOHANNA Tranåsn 1.
TILLGREN SARA Ängelholm 1.
TORSTENSSON LOTTA Smedjebacken 1,2
ÖSTMAN LENA Västerås 1,2,3