Missa inte

Tävlingsdomare

tl-snwk

Enbart SNWK auktoriserade tävlingsdomare tillåts döma officiella tävlingar.

För att behålla sin auktorisation som tävlingsdomare så skall domaren döma minst fem officiella tävlingar per kalenderår samt delta på den årliga domarkonferens minst vartannat år.

SNWK auktoriserade tävlingsdomare

Domarnas kontaktuppgifter för arrangörer finns på arrangörssidorna på snwktavling.se

Efternamn Förnamn Hemort Tillåts döma
ALFREDS ANNIKA Tavelsjö 1,2
ALSEN-KRISTIANSSON MARIA Tvååker 1.
ANDERSSON ANNELIE Linköping 1.
ANDERSSON BRITT-MARIE Falköping 1, 2
ANDERSSON MARIA Gällivare 1.
ANDERSSON PIRKKO Motala 1,2,3, ELIT
ANDERSSON SARA Ängelholm 1.
ANDREASSON MICHAELA Öckerö 1.
ARNESSON JEANETTE Fagersanna 1,2
BANKHED MARIE Fagerås 1,2,3, ELIT
BAUER LOTTA Stockholm 1,2,3, ELIT
BERGH ÅSA TOVA Näsåker 1,2,3
BERGLUND CARINA Sysslebäck 1.
BERGSTRÖM PER-ARNE Luleå 1,2,3, ELIT
BERNHARDSSON MADELEINE Borlänge 1.
BJÖRKLUND ÖRJAN Valbo 1.
BOHLIN HELENA Kilafors 1.
BLOM KARIN Fjärdhundra 1,2,3
BOLDÈN KRISTINA Härnösand 1.
BORG INGER Olofström 1,2
DEN BRAVER ANNA Habo 1.
CASTELL LOTTA Mölnlycke 1,2,3
EDELTON MARIA V-Frölunda 1,2,3, ELIT
EKER MAJA Väse/Karlstad 1.
EKLAND ELISABETH Uddevalla 1,2
EKSTRÖM CARINA Havdhem, Gotland 1,2
FAGERVALL CAMILLA Märsta 1,2,3, ELIT
FERNSTRÖM ANICKA Umeå 1.
FOGELQUIST MARIE Falun 1,2,3
FORSBERG MARIA Boliden 1.
FÅNG YVONNE Piteå 1,2
GUSTAFSSON NINA Bro 1.
HAARALA ERKKI Kalix 1.
HOLST-PETTERSSON FRIDA Kumla 1.
HEDLUND MATS Borlänge 1,2,3, ELIT
HEDMAN MICHAEL Morgongåva 1,2,3
HELLQUIST KARIN Sollefteå 1,2,3
HERTZ-PEDERSEN HENRIETTE Höör 1.
HÜBINETTE ADAM Sigtuna 1,2,3, ELIT
DANIELSSON HÖRI ANNIKA Kiruna 1.
HÖGLUND LINDA Sundsvall 1.
IHRÈN MARIA Dals Rostock 1,2,3
JACOBSSON LENNART Havdhem, Gotland 1, 2
JOHANSSON ANNELI Iggesund 1,2,3, ELIT
JOHANSSON ANNICA Mölndal 1,2
JOHANSSON LINDA Tostared 1,2,3, ELIT
KRIGH MARIE Vännäs 1,2,3
KVARNSTRÖM CHRISTINA (KICKI) Boliden 1.
LAHTI SARA Göteborg 1,2,3
LARSSON MALIN Varberg 1,2
LINDBERG SUSANNE Skellefteå 1,2
NIELSEN KARINA M. Svalöv 1, 2
NORDIN MATS Skokloster 1,2,3
OHLIN ALMA Löberöd 1.
OLSSON ÅSA Vara 1.
PETERZON ULF Sundsvall 1,2,3, ELIT
RASK PERNILLA Södertälje 1,2,3, ELIT
RÜDÉN SIW Märsta 1,2,3
RYRVIK ANN-LOUISE Vänersborg 1,2,3, ELIT
SANDGREN MICHAELA Luleå 1.
SJÖBERG CAMILLA Falkenberg 1,2,3
SONDELL BIBBI Sollefteå 1,2,3
STEFFENSEN LINE Härryda 1.
STRAND THERESE Bua 1.
SVENMAN ANN-SOFIE Hallstahammar 1.
SVENSSON ANNIKA Ängelholm 1.
TORSTENSSON LOTTA Smedjebacken 1.
ÖSTMAN LENA Västerås 1,2